YKS

2018-2019 YKS Sayısal Çalışma Programı Pdf (4 Aylık Plan)

Yks sayısal (MF) öğrencileri için bu makalemizde 2018-2019 müfredat konuları ile bir çalışma programı hazırladık. Programa uyarak 4 ayda yks sayısal konularınızı rahatlıkla bitirebileceksiniz.

Sınav sistemi değişti. Ve bu değişim ile birlikte çalışma programları da bir güncellemeyi hak etti. Yeni ve en güncel yks sayısal çalışma programı pdf hayata hazırlan web sitemizde yayında.

Bizler 2018-2019 yks sayısal çalışma programını hazırlarken müfredat konularının dışına çıkmamak için büyük bir gayret gösterdik. Aynı zamanda bu yks çalışma programını hazırlarken rehberlik hocalarımızdan ve çeşitli branş hocalarından yardım aldık.

2018 ve 2019 eğitim öğretim yılında özellikle de sayısal öğrencilerin işine yarayacağını düşündüğümüz sayısal yks çalışma programını siz değerli Hayata Hazırlan takipçileri ile paylaşma gereksinimi duyduk.

Düzenli ve planlı bir şekilde yks sayısal çalışma planına uyarak 4 ay gibi kısa bir sürede tüm sayısal konularınızı rahatlıkla bitirebilirsiniz.

YKS Sayısal (MF) Çalışma Programı İçindeki Dersler:

  • Biyoloji
  • Kimya
  • Fizik
  • Matematik
  • Türkçe
  • Geometri

Yks çalışma programımızın içerisinde tyt konuları da ele alınmıştır. Yani bu programa uyarak hem YKS hem de TYT konularını 4 ayda bitirebileceksiniz.

2018-2018 YKS-TYT Sayısal (MF) Çalışma Programı İndir Pdf

Şimdiden sizlere başarılar diliyoruz…

Makalemize puan vermek ister misiniz?
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu